V33RA16X2749
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 1KA ENCASED
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V33RA16X2749
Αριθμός εξαρτήματος V33RA16X2749 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 33V 1KA ENCASED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21794 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V Σειρά RA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 26V Μέγιστη AC Volts 20V
Ενέργεια 6.0J Λεπτομερής περιγραφή 33V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 6000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V33RA8
V33RA8
Περιγραφή: VARISTOR 33V 250A ENCASED
Σε απόθεμα: 28578 pcs
Κατεβάστε: V33RA8.pdf
RFQ
V33ZA05P
V33ZA05P
Περιγραφή: VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
Κατεβάστε: V33ZA05P.pdf
RFQ
V33MLA1206WA
V33MLA1206WA
Περιγραφή: VARISTOR 43.5V 180A 1206
Κατεβάστε: V33MLA1206WA.pdf
V33ZA1
V33ZA1
Περιγραφή: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM