V33MLA1206WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V33MLA1206WA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 43.5V 180A 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.V33MLA1206WA.pdf2.V33MLA1206WA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V33MLA1206WA
Αριθμός εξαρτήματος V33MLA1206WA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 43.5V 180A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5011 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V33MLA1206WA.pdf2.V33MLA1206WA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 43.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 38V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 49V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 33V Μέγιστη AC Volts 26V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.80J
Λεπτομερής περιγραφή 43.5V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 180A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 500pF @ 1MHz