V320LA40CPX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LA40CPX1347 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V320LA40CPX1347.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V320LA40CPX1347 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100322 pcs Φύλλο δεδομένων V320LA40CPX1347.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 462V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 558V Σειρά C-III
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 320V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 345J
Λεπτομερής περιγραφή 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 7000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V320LA7PX2855
V320LA7PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 314800 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
V320LA40CP
V320LA40CP
Κατεβάστε: V320LA40CP.pdf
RFQ
V320LA7P
V320LA7P
Περιγραφή: VARISTOR 459V 1.2KA DISC 7MM
Κατεβάστε: V320LA7P.pdf
V320LA40C
V320LA40C