V320LA40BX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LA40BX10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V320LA40BX10.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V320LA40BX10
Αριθμός εξαρτήματος V320LA40BX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3995 pcs Φύλλο δεδομένων V320LA40BX10.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 501V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 462V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 540V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 420V Μέγιστη AC Volts 320V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ενέργεια 150J
Λεπτομερής περιγραφή 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 750pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V320LA40CPX810
V320LA40CPX810
Περιγραφή: VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 92479 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
V320LA40CPX1347
V320LA40CPX1347
Περιγραφή: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 100322 pcs
Κατεβάστε: V320LA40CPX1347.pdf
RFQ
V320LA40B
V320LA40B