V3.5MLA0603WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V3.5MLA0603WA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 5.35V 30A 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.V3.5MLA0603WA.pdf2.V3.5MLA0603WA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V3.5MLA0603WA
Αριθμός εξαρτήματος V3.5MLA0603WA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 5.35V 30A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5596 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V3.5MLA0603WA.pdf2.V3.5MLA0603WA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 5.35V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 3.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 7V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 3.5V Μέγιστη AC Volts 2.5V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.10J
Λεπτομερής περιγραφή 5.35V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1270pF @ 1MHz