V3.5MLA0603H
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V3.5MLA0603H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 5.35V 30A 0603
Φύλλα δεδομένων: V3.5MLA0603H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V3.5MLA0603H
Αριθμός εξαρτήματος V3.5MLA0603H Κατασκευαστής Littelfuse Inc.
Περιγραφή VARISTOR 5.35V 30A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 406525 pcs Φύλλο δεδομένων V3.5MLA0603H.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 3.7V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 5.35V
Σειρά MLA Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 0603 (1608 Metric) Προσανατολισμός 1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Λιμένων 3.5VDC
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 2.5VAC Μέγιστη AC Volts 0.10J
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V3.5MLA0603H Ενέργεια 30A
Περιγραφή VARISTOR 5.35V 30A 0603 Τρέχουσα - Επιτάχυνση 7V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1270pF @ 1MHz