V26MLA0805LNA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA0805LNA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 34V 40A 0805
Φύλλα δεδομένων: V26MLA0805LNA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V26MLA0805LNA
Αριθμός εξαρτήματος V26MLA0805LNA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 34V 40A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 402296 pcs Φύλλο δεδομένων V26MLA0805LNA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 34V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 38.5V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 26V Μέγιστη AC Volts 20V
Ενέργεια 0.10J Λεπτομερής περιγραφή 34V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 110pF @ 1MHz