V26MLA0805H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA0805H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 34V 100A 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.V26MLA0805H.pdf2.V26MLA0805H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V26MLA0805H
Αριθμός εξαρτήματος V26MLA0805H Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 34V 100A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 284630 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V26MLA0805H.pdf2.V26MLA0805H.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 34V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 38.5V Σειρά MLA
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα F2192CT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 26V
Μέγιστη AC Volts 20V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.30J
Λεπτομερής περιγραφή 34V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 100A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 220pF @ 1MHz