V26MLA0603H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA0603H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 34.5V 30A 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.V26MLA0603H.pdf2.V26MLA0603H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V26MLA0603H
Αριθμός εξαρτήματος V26MLA0603H Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 34.5V 30A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 450403 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V26MLA0603H.pdf2.V26MLA0603H.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 34.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 31V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 38V Σειρά MLA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα F2191TR
V26MLA0603
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 26V
Μέγιστη AC Volts 20V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.10J
Λεπτομερής περιγραφή 34.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 110pF @ 1MHz