V250LU10PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: V250LU10PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V250LU10PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 318697 pcs Φύλλο δεδομένων V250LU10PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά LU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 330V Μέγιστη AC Volts 250V
Ενέργεια 40J Λεπτομερής περιγραφή 390V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 220pF @ 1MHz
Σχετικά προϊόντα
V250LTX4
V250LTX4
Περιγραφή: VARISTOR 391.5V 1.2KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 1012 pcs
Κατεβάστε: V250LTX4.pdf
RFQ
V250LU2P
V250LU2P
Περιγραφή: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Κατεβάστε: V250LU2P.pdf
RFQ
V250LU10P
V250LU10P