V250LTX20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LTX20A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 391.5V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V250LTX20A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V250LTX20A
Αριθμός εξαρτήματος V250LTX20A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 391.5V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4653 pcs Φύλλο δεδομένων V250LTX20A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 391.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 354V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 330V Μέγιστη AC Volts 250V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ενέργεια 72J
Λεπτομερής περιγραφή 391.5V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA