V230LT4PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V230LT4PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V230LT4PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V230LT4PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 386015 pcs Φύλλο δεδομένων V230LT4PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 300V Μέγιστη AC Volts 230V
Ενέργεια 20J Λεπτομερής περιγραφή 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1MHz