V230LT40APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V230LT40APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V230LT40APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 169830 pcs Φύλλο δεδομένων V230LT40APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 300V Μέγιστη AC Volts 230V
Ενέργεια 122J Λεπτομερής περιγραφή 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1100pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V230LT40AP
V230LT40AP
Σε απόθεμα: 165631 pcs
Κατεβάστε: V230LT40AP.pdf
RFQ
V230LT4
V230LT4
Περιγραφή: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM