V20E420PL1T7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V20E420PL1T7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E420PL1T7
Αριθμός εξαρτήματος V20E420PL1T7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125785 pcs Φύλλο δεδομένων V20E420PL1T7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 560V Μέγιστη AC Volts 420V
Ενέργεια 320J Λεπτομερής περιγραφή 680V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 600pF @ 1MHz