V20E420PL1T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V20E420PL1T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E420PL1T
Αριθμός εξαρτήματος V20E420PL1T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 150950 pcs Φύλλο δεδομένων V20E420PL1T.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα V20E420L1T
V20E420L1T-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 560V
Μέγιστη AC Volts 420V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 320J
Λεπτομερής περιγραφή 680V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 600pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V20E420L4B7
V20E420L4B7
Σε απόθεμα: 5647 pcs
Κατεβάστε: V20E420L4B7.pdf
RFQ
V20E42AUTO
V20E42AUTO
Περιγραφή: VARISTOR 68V 5KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V20E42AUTO.pdf
RFQ
V20E420P
V20E420P