V180MT1A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V180MT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V180MT1A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 180V 100A SOD83A AXIAL
Φύλλα δεδομένων: V180MT1A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V180MT1A
Αριθμός εξαρτήματος V180MT1A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 180V 100A SOD83A AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 209016 pcs Φύλλο δεδομένων V180MT1A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 180V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 153V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 207V Σειρά MT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-83A Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 144V Μέγιστη AC Volts 105V
Ενέργεια 0.60J Λεπτομερής περιγραφή 180V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 100A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 27pF @ 1MHz