V14E460L4B
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E460L4B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E460L4B
Αριθμός εξαρτήματος V14E460L4B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4788 pcs Φύλλο δεδομένων V14E460L4B.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 750V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 675V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 825V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 615V Μέγιστη AC Volts 460V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 180J
Λεπτομερής περιγραφή 750V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 220pF @ 1MHz