V14E440PL1T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 715V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E440PL1T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E440PL1T
Αριθμός εξαρτήματος V14E440PL1T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 715V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 195150 pcs Φύλλο δεδομένων V14E440PL1T.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 715V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 643.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 786.5V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 585V Μέγιστη AC Volts 440V
Ενέργεια 170J Λεπτομερής περιγραφή 715V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 260pF @ 1MHz