V14E275PL1T7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E275PL1T7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E275PL1T7
Αριθμός εξαρτήματος V14E275PL1T7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 224711 pcs Φύλλο δεδομένων V14E275PL1T7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 350V Μέγιστη AC Volts 275V
Ενέργεια 110J Λεπτομερής περιγραφή 430V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 450pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V14E275P
V14E275P
Σε απόθεμα: 250890 pcs
Κατεβάστε: V14E275P.pdf
RFQ
V14E275PL3B
V14E275PL3B
Κατεβάστε: V14E275PL3B.pdf
RFQ
V14E275PL1T
V14E275PL1T
Κατεβάστε: V14E275PL1T.pdf
V14E275PL2B
V14E275PL2B
Κατεβάστε: V14E275PL2B.pdf
V14E275PL1T7X2855
V14E275PL1T7X2855