V14E275PL1B5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E275PL1B5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E275PL1B5
Αριθμός εξαρτήματος V14E275PL1B5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 264962 pcs Φύλλο δεδομένων V14E275PL1B5.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 350V Μέγιστη AC Volts 275V
Ενέργεια 110J Λεπτομερής περιγραφή 430V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 450pF @ 1MHz