V14E17PL1B1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Φύλλα δεδομένων: V14E17PL1B1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E17PL1B1
Αριθμός εξαρτήματος V14E17PL1B1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 201882 pcs Φύλλο δεδομένων V14E17PL1B1.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Varistor Circuit
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V14E17AUTO
V14E17AUTO
Περιγραφή: VARISTOR 27V 3KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 214151 pcs
Κατεβάστε: V14E17AUTO.pdf
RFQ
V14E175PL2T7
V14E175PL2T7
Περιγραφή: VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V14E175PL2T7.pdf
RFQ
V14E17P
V14E17P
Περιγραφή: VARISTOR 27V 4KA DISC 14MM