V14E175PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E175PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E175PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V14E175PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 246439 pcs Φύλλο δεδομένων V14E175PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 225V Μέγιστη AC Volts 175V
Ενέργεια 70J Λεπτομερής περιγραφή 270V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 700pF @ 1MHz