V14E140PL1T7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E140PL1T7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E140PL1T7
Αριθμός εξαρτήματος V14E140PL1T7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 204299 pcs Φύλλο δεδομένων V14E140PL1T7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 180V Μέγιστη AC Volts 140V
Ενέργεια 55J Λεπτομερής περιγραφή 220V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 900pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V14E150
V14E150
Περιγραφή: VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 5766 pcs
Κατεβάστε: V14E150.pdf
RFQ
V14E140P
V14E140P