V14E140L2B7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E140L2B7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E140L2B7
Αριθμός εξαρτήματος V14E140L2B7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4342 pcs Φύλλο δεδομένων V14E140L2B7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 180V Μέγιστη AC Volts 140V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 55J
Λεπτομερής περιγραφή 220V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 900pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V14E140AUTO
V14E140AUTO
Περιγραφή: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Σε απόθεμα: 164447 pcs
Κατεβάστε: V14E140AUTO.pdf
RFQ
V14E140P
V14E140P
Σε απόθεμα: 270826 pcs
Κατεβάστε: V14E140P.pdf
RFQ
V14E140
V14E140