V130LC1PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LC1PX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V130LC1PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V130LC1PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V130LC1PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 377107 pcs Φύλλο δεδομένων V130LC1PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 175V Μέγιστη AC Volts 130V
Ενέργεια 11J Λεπτομερής περιγραφή 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 180pF @ 1MHz