V130LC10APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LC10APX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V130LC10APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V130LC10APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 236683 pcs Φύλλο δεδομένων V130LC10APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 205V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 184.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 225.5V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 175V Μέγιστη AC Volts 130V
Ενέργεια 38J Λεπτομερής περιγραφή 205V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V130LC10A
V130LC10A
Σε απόθεμα: 5064 pcs
Κατεβάστε: V130LC10A.pdf
RFQ
V130LC10CPX2855
V130LC10CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V130LC10CPX2855.pdf
RFQ
V130LA5PX2855
V130LA5PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 205V 2.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε: V130LA5PX2855.pdf
V130LC10AP
V130LC10AP