V120MLA1210WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V120MLA1210WA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 150V 125A 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.V120MLA1210WA.pdf2.V120MLA1210WA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V120MLA1210WA
Αριθμός εξαρτήματος V120MLA1210WA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 150V 125A 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5592 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V120MLA1210WA.pdf2.V120MLA1210WA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 150V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 135V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 165V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 120V Μέγιστη AC Volts 107V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 2.0J
Λεπτομερής περιγραφή 150V 125A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 125A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz