V120MLA1210NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V120MLA1210NH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 150V 125A 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.V120MLA1210NH.pdf2.V120MLA1210NH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V120MLA1210NH
Αριθμός εξαρτήματος V120MLA1210NH Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 150V 125A 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81829 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V120MLA1210NH.pdf2.V120MLA1210NH.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 150V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 135V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 165V Σειρά MLA
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα F3831DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 120V
Μέγιστη AC Volts 107V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 2.0J
Λεπτομερής περιγραφή 150V 125A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 125A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz