V10E42AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E42AUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 68V 1.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: 1.V10E42AUTO.pdf2.V10E42AUTO.pdf3.V10E42AUTO.pdf4.V10E42AUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V10E42AUTO
Αριθμός εξαρτήματος V10E42AUTO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 68V 1.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση βαρίστορ (τύπος) 68V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 61.2V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 74.8V Σειρά Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα F6408 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 50V
Μέγιστη AC Volts 42V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 25J
Λεπτομερής περιγραφή 68V 1.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1850pF @ 1MHz