V10E420PL2A5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: V10E420PL2A5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V10E420PL2A5
Αριθμός εξαρτήματος V10E420PL2A5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136746 pcs Φύλλο δεδομένων V10E420PL2A5.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα V10E420L2A5
V10E420L2A5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 560V
Μέγιστη AC Volts 420V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 80J
Λεπτομερής περιγραφή 680V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 140pF @ 1MHz