V07E320PL1TX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E320PL1TX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V07E320PL1TX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V07E320PL1TX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 319155 pcs Φύλλο δεδομένων V07E320PL1TX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 420V Μέγιστη AC Volts 320V
Ενέργεια 32J Λεπτομερής περιγραφή 510V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.75kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 65pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V07E320
V07E320
Σε απόθεμα: 5581 pcs
Κατεβάστε: V07E320.pdf
RFQ
V07E300PL3T
V07E300PL3T
Περιγραφή: RADIAL VARISTOR 7MM ROHS/LEAD FR
Κατεβάστε: V07E300PL3T.pdf
RFQ
V07E320P
V07E320P