V07E30AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E30AUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 800A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: 1.V07E30AUTO.pdf2.V07E30AUTO.pdf3.V07E30AUTO.pdf4.V07E30AUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V07E30AUTO
Αριθμός εξαρτήματος V07E30AUTO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 800A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 42.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 51.7V Σειρά Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Αλλα ονόματα F6402 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 34V
Μέγιστη AC Volts 30V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 7.0J
Λεπτομερής περιγραφή 47V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 800A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 70pF @ 1MHz