TVB300SA-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB300SA-L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR 300V 150A DO-214AA
Φύλλα δεδομένων: TVB300SA-L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TVB300SA-L
Αριθμός εξαρτήματος TVB300SA-L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR 300V 150A DO-214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6046 pcs Φύλλο δεδομένων TVB300SA-L.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 300V
Τάσης - ράμπας 400V Σειρά SiBar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα F06500-000 Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 150A
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 50A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 27pF