TVB275NSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB275NSC-L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR 275V 400A DO-214
Φύλλα δεδομένων: TVB275NSC-L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TVB275NSC-L
Αριθμός εξαρτήματος TVB275NSC-L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR 275V 400A DO-214 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5580 pcs Φύλλο δεδομένων TVB275NSC-L.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 275V
Τάσης - ράμπας 350V Σειρά SiBar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα Q3621008
RF0814-000
Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 400A
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 76pF