TRF600-150-RB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF600-150-RB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.TRF600-150-RB.pdf2.TRF600-150-RB.pdf
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TRF600-150-RB
Αριθμός εξαρτήματος TRF600-150-RB Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120836 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TRF600-150-RB.pdf2.TRF600-150-RB.pdf
Τάσης - Max 250V (600V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 3s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" L x 0.181" W (9.00mm x 4.60mm) Σειρά PolySwitch®, TRF600
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 22 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 9 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα F95456-000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 300mA Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA εγκρίσεις CSA, TUV, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TRF600-160
TRF600-160
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 250V 160MA RADIAL
Κατεβάστε: TRF600-160.pdf
RFQ
TRF5901PTRG4
TRF5901PTRG4
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: IC RF TXRX ISM<1GHZ 48-LQFP
Κατεβάστε:
RFQ
TRF600-150-RB-B-0.5
TRF600-150-RB-B-0.5