TRF600-150-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF600-150-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.TRF600-150-2.pdf2.TRF600-150-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TRF600-150-2
Αριθμός εξαρτήματος TRF600-150-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92699 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TRF600-150-2.pdf2.TRF600-150-2.pdf
Τάσης - Max 250V (600V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 4s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" L x 0.181" W (9.00mm x 4.60mm) Σειρά PolySwitch®
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα TRF600-150-2CT
TRF600-150CT
TRF600-150CT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 300mA Τρέχουσες - Max 3A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA εγκρίσεις UL