TRF250-183US
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF250-183US Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 100V 183MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.TRF250-183US.pdf2.TRF250-183US.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TRF250-183US
Αριθμός εξαρτήματος TRF250-183US Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 100V 183MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 203836 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TRF250-183US.pdf2.TRF250-183US.pdf
Τάσης - Max 100V (250V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 1.8s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia x 0.118" T (6.50mm x 3.00mm) Σειρά PolySwitch®, TRF250
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 3.4 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 800 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα RF0771-000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 100V (250V Int) 183mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 685mA Τρέχουσες - Max 10A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 183mA εγκρίσεις CSA, TUV, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TRF3701IRHCR
TRF3701IRHCR
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: IC QUADRATURE MODULATOR 16-VQFN
Κατεβάστε:
RFQ
TRF250-183
TRF250-183
Κατεβάστε: TRF250-183.pdf
RFQ
TRF250-183U
TRF250-183U