TRF250-183S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF250-183S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 100V 183MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.TRF250-183S.pdf2.TRF250-183S.pdf
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TRF250-183S
Αριθμός εξαρτήματος TRF250-183S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 100V 183MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 236307 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TRF250-183S.pdf2.TRF250-183S.pdf
Τάσης - Max 100V (250V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 1.8s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" Dia x 0.150" T (7.50mm x 3.80mm) Σειρά PolySwitch®, TRF250
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 3.4 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 800 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα RF0769-000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 100V (250V Int) 183mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 685mA Τρέχουσες - Max 10A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 183mA εγκρίσεις CSA, TUV, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TRF250-184
TRF250-184
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 100V 184MA RADIAL
Κατεβάστε: TRF250-184.pdf
RFQ
Κατεβάστε: TRF250-183.pdf
RFQ
TRF3701EVM
TRF3701EVM
Κατασκευαστές: N/A
Κατεβάστε:
TRF250-180S-2
TRF250-180S-2
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 100V 180MA RADIAL
Κατεβάστε: TRF250-180S-2.pdf
TRF250-183S-0.110
TRF250-183S-0.110