SZ1SMA16CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMA16CAT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 16V 26V SMA
Φύλλα δεδομένων: 1.SZ1SMA16CAT3G.pdf2.SZ1SMA16CAT3G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SZ1SMA16CAT3G
Αριθμός εξαρτήματος SZ1SMA16CAT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 16V 26V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 207009 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SZ1SMA16CAT3G.pdf2.SZ1SMA16CAT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 16V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 26V
Τάση - Ανάλυση (Min) 17.8V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA Σειρά Automotive, AEC-Q101
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα F11507TR
SZ1SMA16CAT3G-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 15.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 375pF @ 1MHz