SZ1.5SMC7.5AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1.5SMC7.5AT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 6.4V 11.3V SMC
Φύλλα δεδομένων: SZ1.5SMC7.5AT3G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SZ1.5SMC7.5AT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 6.4V 11.3V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129146 pcs Φύλλο δεδομένων SZ1.5SMC7.5AT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 6.4V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.13V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα F11501TR
SZ1.5SMC7.5AT3G-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 132A