SMOV34S131NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S131NP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 205V 40KA ENCASED
Φύλλα δεδομένων: SMOV34S131NP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMOV34S131NP
Αριθμός εξαρτήματος SMOV34S131NP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 205V 40KA ENCASED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5106 pcs Φύλλο δεδομένων SMOV34S131NP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 205V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 184.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 225.5V Σειρά SMOV34S
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Box, 5 lead
Αλλα ονόματα F5853 Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 75°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 175V
Μέγιστη AC Volts 130V Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Ενέργεια 310J Λεπτομερής περιγραφή 205V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 10000pF @ 1MHz