SMOV25S621NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S621NP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1000V 20KA ENCASED
Φύλλα δεδομένων: SMOV25S621NP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
160 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMOV25S621NP
Αριθμός εξαρτήματος SMOV25S621NP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1000V 20KA ENCASED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10614 pcs Φύλλο δεδομένων SMOV25S621NP.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 900V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV Σειρά SMOV25S
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Box, 5 lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 75°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 800V Μέγιστη AC Volts 620V
Χαρακτηριστικά Thermally Protected Ενέργεια 600J
Λεπτομερής περιγραφή 1kV 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead Τρέχουσα - Επιτάχυνση 20kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 550pF @ 1MHz