SMDC300F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDC300F/24-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 24V 3A 2920
Φύλλα δεδομένων: 1.SMDC300F/24-2.pdf2.SMDC300F/24-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDC300F/24-2
Αριθμός εξαρτήματος SMDC300F/24-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 24V 3A 2920 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211242 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMDC300F/24-2.pdf2.SMDC300F/24-2.pdf
Τάσης - Max 24V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 5s Πάχος (Max) 0.043" (1.10mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.201" W (7.50mm x 5.10mm) Σειρά SMDC