SMDFP-1B30
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
SMDFP-1B30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Chip Quik, Inc.
Περιγραφή προϊόντος MICROGRIPPER 0.8-0.5MM 30MM
Φύλλα δεδομένων: SMDFP-1B30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDFP-1B30
Αριθμός εξαρτήματος SMDFP-1B30 Κατασκευαστής Chip Quik, Inc.
Περιγραφή MICROGRIPPER 0.8-0.5MM 30MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1367 pcs Φύλλο δεδομένων SMDFP-1B30.pdf
Τύπος Microgripper Λήξη -
Σειρά SMDFP Ποσότητα 1 Piece
Αλλα ονόματα SMDFP1B30 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος 2.480" (63.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Γάντζο, τανάλιας Εγκαίνια 0.031 ~ 0.020" (0.80 ~ 0.50mm) Hook Τύπος Pincer
Χαρακτηριστικά 1.181" (30.00mm) Tip Length Χρώμα Green