SMCJ170A-HRA
SMCJ170A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Σε απόθεμα: 7357 pcs
Κατεβάστε: SMCJ170A-HRA.pdf
RFQ
SMCJ170A-M3/57T
SMCJ170A-M3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 159659 pcs
Κατεβάστε: SMCJ170A-M3/57T.pdf
RFQ
SMCJ170A-HRAT7
SMCJ170A-HRAT7
Κατεβάστε: SMCJ170A-HRAT7.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών