SMCJ170A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ170A-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ170A-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ170A-13
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ170A-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Διαθέσιμη ποσότητα 208246 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ170A-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1 Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 189V
Τάση - Ανάλυση (Min) 170V Τάσης - Ανάλυση SMC
Τύπος Zener Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 5.5A
Πόλωση DO-214AB, SMC Άλλα ονόματα SMCJ170A13
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SMCJ170A-13 Περιγραφή TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 275V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ170A-E3/57T
SMCJ170A-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Σε απόθεμα: 328529 pcs
Κατεβάστε: SMCJ170A-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ170A-HRA
SMCJ170A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMCJ170A-HRA.pdf
RFQ
SMCJ170A V6G
SMCJ170A V6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMCJ170A V6G.pdf
SMCJ170A R7G
SMCJ170A R7G
Κατεβάστε: SMCJ170A R7G.pdf
SMCJ170A M6G
SMCJ170A M6G