SMBJ78A-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ78A-HRA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 78V 126V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: SMBJ78A-HRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ78A-HRA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ78A-HRA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16038 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ78A-HRA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V
Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMBJ)
Σειρά SMBJ-HRA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ78AHE3/52
SMBJ78AHE3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 311926 pcs
Κατεβάστε: SMBJ78AHE3/52.pdf
RFQ
SMBJ78A R5G
SMBJ78A R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ78A R5G.pdf
RFQ
SMBJ78A-13
SMBJ78A-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 126V SMB
Κατεβάστε: SMBJ78A-13.pdf
SMBJ78A-HR
SMBJ78A-HR