SMBJ78A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ78A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 78V 126V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ78A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ78A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ78A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 529064 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ78A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V
Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB
Σειρά SMBJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SMBJ78A-FDIDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.7A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης SMBJ78
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ78A-HR
SMBJ78A-HR
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 126V DO214AA
Σε απόθεμα: 17687 pcs
Κατεβάστε: SMBJ78A-HR.pdf
RFQ
SMBJ78A-E3/52
SMBJ78A-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ78A-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ78A
SMBJ78A
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SMBJ78A.pdf
SMBJ78A-13
SMBJ78A-13
Κατεβάστε: SMBJ78A-13.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMBJ78A.pdf
SMBJ78A R5G
SMBJ78A R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ78A R5G.pdf
SMBJ78A M4G
SMBJ78A M4G