SLVU2.8-8BTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 2.8V 17V 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SLVU2.8-8BTG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SLVU2.8-8BTG
Αριθμός εξαρτήματος SLVU2.8-8BTG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 2.8V 17V 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74977 pcs Φύλλο δεδομένων SLVU2.8-8BTG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 2.8V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17V
Τάση - Ανάλυση (Min) 3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 8
Τύπος Steering (Rail to Rail) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SLVU2.8-8, SPA® Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 750W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα F6745DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 24A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2.6pF @ 1MHz εφαρμογές Automotive, Ethernet