SLVU2.8-4BTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 2.8V 15V 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SLVU2.8-4BTG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SLVU2.8-4BTG
Αριθμός εξαρτήματος SLVU2.8-4BTG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 2.8V 15V 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55511 pcs Φύλλο δεδομένων SLVU2.8-4BTG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 2.8V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 15V
Τάση - Ανάλυση (Min) 3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά SLVU2.8-4, SPA®
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα F4206DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 40A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2pF @ 1MHz